hl2
 

Základové desky

 

Stavíte rodinný dům a hledáte kvalitního zhotovitele základových desek v okrese Mladá Boleslav, Jičín a okolí? Firma Svoboda – zemní a stavební práce je tady pro vás! Základové desky jsou první a stěžejní etapou každé výstavby. Kvalitní zhotovení základové desky je nezbytností pro stavbu rodinných domů, dřevostaveb či nízkoenergetických a pasivních domů. Kromě základových desek rodinných domů realizujeme plošné a hlubinné základy a základy pod zahradní domky, altány, pod bazény, či pod ploty a podezdívky.

Realizujeme základové desky:
  • rodinných domů
  • zahradních domků
  • bazénů
  • plotů


 
 
Výhodné ceny - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Výhodné ceny
 
 
 
Dlouholeté zkušenosti v oboru - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Dlouholeté zkušenosti v oboru
 
 
 
Rychlé zhotovení - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Rychlé zhotovení
 
 
 
 


 

Postup realizace základové desky

 
Celá výstavba základové desky rodinného domu zahrnuje několik fází od přípravy projektové dokumentace a vytýčení stavby přes výkopové práce a hloubení základových pásů až po samotné armování a betonování.

Součástí naší práce jsou kompletní zemní práce, které zahrnují skrývku ornice, její uložení na pozemku, hloubení základových pásů a další výkopové práce. Díky množství techniky a dlouholetým zkušenostem realizujeme také základové desky ve svahu.

Po provedení zemních prací přichází na řadu napojení technických rozvodů a prostupy inženýrských sítí, stavba ztraceného bednění základových pásů a následné vylití betonu do základových pásů. Po vytvrzení betonu v základových pásech přichází na řadu šalování, umístění kari sítě do betonu a následné zalití svrchní části základové desky. Skladba, síla i výška základové desky je závislá na projektu i na koncepci a zatížení plánované výstavby. Tomu je přizpůsoben i železobeton do základu.

Součástí stavby základové desky na klíč jsou hydroizolace i kvalitní tepelná izolace, které zamezují vzlínání vlhkosti a přerušují tepelný most mezi základy stavby a samotnou konstrukcí domu. Naše společnost sídlí ve městě Dolní Bousov, nedaleko Mnichova Hradiště. Základové desky nejčastěji zhotovujeme v okresech Mladá Boleslav, Jičín a v okolí.

Zjistěte cenu základové desky na klíč

Zajímá vás, kolik stojí zhotovení základové desky pod rodinný dům či základů pod bazén nebo plot? Kontaktujte nás. Rádi vám vyhotovíme přesnou cenovou kalkulaci s podrobným rozpisem položek i ceny včetně uvedení ceny bez materiálu.

Samotná cena základové desky na klíč se odvíjí podle náročnosti stavby, spotřebovaného materiálu i dopravy betonu na stavbu. Pro přesný výpočet ceny m2 základové desky, včetně ceníku prací a ceníku betonu nás neváhejte kontaktovat na emailem info@firma-svoboda.cz, nebo telefonicky na čísle +420 321 021 734 .