hl2
 
 

Ruční i mechanizované výkopové práce

 
 

Potřebujete vyhloubit základy, provést výkopy pro inženýrské sítě, vyhloubit zahradní jezírko nebo bazén? Neváhejte nás kontaktovat. Provádíme ruční i mechanizované výkopové práce v okresech Mladá Boleslav, Jičín a v jejich širokém okolí.

 
 
Využití výkonné techniky - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Využití výkonné techniky
 
 
 
Široký rozsah činností - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Široký rozsah činností
 
 
 
Vysoký standard bezpečnosti práce - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Vysoký standard bezpečnosti práce
 
 
 
 


 

Široký rozsah výkopových činností

 
Nabídka výkopových prací zahrnuje veškeré zemní činnosti. Od základní terénní úpravy kolem domu přes výkop rozvodů pro elektřinu a plynovou přípojku, výkop přípojky vody a kanalizační přípojky až po hloubení jam, sklepů i studní i výkop pařezů a mnoho dalších činností. Naše činnost také zahrnuje výkopové práce pro zhotovení základové desky.

Provádíme:
  • hloubení základů
  • výkopy inženýrských sítí
  • hloubení sklepů
  • hloubení jezírek a bazénů
  • terénní úpravy svažitých pozemků
  • výkop pařezů


Používáme výkonnou techniku

Podle náročnosti prací a členitosti terénu provádíme výkopové práce s pásovým minibagrem nebo velkými kolovými bagry značek JCB, CASE a CAT. Použitím bagrů jsou strojové výkopové práce rychlé a finančně nenáročné. Ceník výkopových prací bagrem za 1m3 vám zašleme na přání.

Ruční výkopové práce provádíme na místech, kterými vedou inženýrské sítě, a hrozí riziko jejich poškození. Předností hloubkových ručních výkopových prací je nízké riziko poškození stávajících inženýrských sítí a velmi jemná práce. Nevýhodou je časová náročnost prací. Zajímá vás ceník ručních výkopových prací nebo cenová sazba pro ruční hloubení jam za m3? Kontaktujte nás telefonicky na číslo +420 321 021 734 , nebo prostřednictvím emailu info@firma-svoboda.cz .

Dodržujeme zásady bezpečnosti

Při realizaci všech prací klademe velký důraz na bezpečnost při výkopech. A to jak důsledným zmapováním vedení plynu a elektřiny, tak i zajištěním výkopu stabilním bedněním. Pro bezpečnost pohybujících se osob na stavbě zabezpečujeme výkopy zábranami a páskami.

Objednejte si rychlé a cenově výhodné výkopové práce

Přejete si znát přesné ceny za výkopové a zemní práce malým bagrem, terénní úpravy na pozemku nebo orientační cenu za výkop rýhy či ruční hloubení? Neváhejte se na nás obrátit. Prostřednictvím kontaktního formuláře stačí zadat požadovaný rozměr výkopů a lokalita. Obratem se s vámi spojíme a sdělíme rozpočet vyhotovení.

Společnost Svoboda Dolní Bousov u Mnichova Hradiště – váš partner v oblasti výkopových a zemních prací.