hl2
 

Realizace vodovodních přípojek

 

Stavíte rodinný dům? Potřebujete opravit, rekonstruovat nebo zhotovit novou vodovodní přípojku? Obraťte se na nás! Provádíme výkopy vodovodní přípojky na klíč. Součástí našich prací je cenová kalkulace, vyhloubení výkopu, pokládka potrubí a přípojka z vodovodního řádu.


 
 
Profesionální přístup - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Profesionální přístup
 
 
 
Rychlé zhotovení - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Rychlé zhotovení
 
 
 
Výhodné ceny výkopových prací - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Výhodné ceny výkopových prací
 
 
 
 


 

Výkopové práce a pokládka vodovodního řádu

 
Na začátku realizace provedeme odhad všech prací a cenovou kalkulaci, na základě které vám předložíme velmi přesnou cenu zřízení. Při samotné realizaci provádíme pokládku vodovodní přípojky podle stavební dokumentace inženýrských sítí. Nezamrzná hloubka pokládky vodovodní přípojky, sklon, délka i řez zeminou a další stěžejní parametry jsou v průběhu celé stavby průběžně kontrolovány.

Součástí prací je napojení vodovodní přípojky do vodoměrné šachty nebo přímo do nemovitosti. Šachta na vodovodní přípojku může být dle dohody součástí dodávky a kompletní realizace.

Provádíme:
  • zhotovení nových vodovodních přípojek
  • opravy a rekonstrukce vodovodních přípojek
  • výkopové práce
  • osazení vodoměrné šachty
  • připojení vodovodní přípojky
  • tlakové zkoušky vodovodních přípojek


Tlaková zkouška vodovodní přípojky

Dříve než výkop zakryjeme, provádíme závěrečnou fází celé výstavby, kterou je tlaková zkouška vodovodní přípojky. Během tlakové zkoušky prověříme těsnost instalovaného vodovodního řádu.

Rezervujte si termín výkopových prací

Přejete si zhotovit vodovodní přípojku k domu? Máte prasklý vodovodní řád a potřebujte provést výkop? Zajímá vás, kolik stojí realizace výkopové práce pro vodovod? Stačí nás kontaktovat emailem info@firma-svoboda.cz, nebo na telefoním číslem +420 321 021 734 a velice rádi vám odpovíme.

Přesně podle vašich specifikací vypočteme ceník všech prací. Práce provádíme v okresech Mladá Boleslav, Jičín a v širokém okolí. Kromě vodovodních přípojek provádíme také výkopy a přípojky kanalizace.

Firma Svoboda – Dolní Bousov – váš spolehlivý partner na výkopové a zemní práce.