hl2
 
 

Realizace kanalizačních přípojek

 
 

Společnost Svoboda – zemní a stavební práce realizuje kanalizační přípojky pro veřejnou správu, developerské společnosti a soukromé vlastníky nemovitostí. Kromě zhotovení a připojení kanalizačních přípojek provádí společnost Svoboda opravy, rekonstrukce i čištění přípojek. Firma Svoboda sídlí ve městě Dolní Bousov, které je vzdálené přibližně 14 km od Mnichova Hradiště.


 
 
Rychlé zhotovení - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Rychlé
zhotovení
 
 
 
Tlakové zkoušky těsnosti - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Tlakové zkoušky
těsnosti
 
 
 
Cenová kalkulace zdarma - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Cenová kalkulace
zdarma
 
 
 
 


 

Vyhloubení a položení kanalizačních přípojek

 

Vyhloubení a položení kanalizací provádíme přesně podle stanovené projektové dokumentace. V rámci projektu vždy dodržujeme řez zeminou ve stanovené hloubce a ve vhodném sklonu. Kanalizační přípojku vedeme od domu až po napojení na veřejnou část.

V případě umístění v blízkosti studny, striktně dodržujeme ochranné pásmo uložení tak, aby v případě havárie nedošlo k znečištění podzemních vod. Pro snadný přístup ke všem klíčovým částem sdružené kanalizační přípojky umísťujeme revizní šachtu. Po napojení provádíme tlakovou zkoušku a důkladnou kontrolu těsnosti.

Rychlé provedení s výkonnou technikou

Výkopové práce pro položení kanalizační přípojky realizujeme vlastními mechanizovanými prostředky. Používáme především kolové bagry JCB, CASE a CAT či minibagr. Práce je proto nejen přesná, ale hlavně rychlá. Stavební a výkopové práce provádíme v okresech Mladá Boleslav, Jičín, Nymburk, Mělník a v okolí.

Získejte cenovou kalkulaci kanalizační přípojky

Zajímá vás, kolik stojí zřízení kanalizační přípojky? Kontaktujte nás na čísle +420 321 021 734.

Před samotnou realizací určíme předběžnou cenu projektu a připravíme cenovou kalkulaci. Ceník zahrnuje nejen zemní práce, ale i ostatní náklady na vybudování kanalizace. Nemusíte se proto obávat, že vás cena provedení a napojení kanalizace nepříjemně překvapí.