hl2
 
 

Výkopové práce inženýrských sítí

 

Inženýrské sítě jsou klíčovou tepnou zajišťující přívod energií, především elektřiny, plynu, vody a kanalizace. Společnost Svoboda – zemní a stavební práce vám nabízí výkopové práce pro realizace inženýrských sítí na klíč.

Provádíme výkopové práce pro rozvody vody, kanalizace, plynu a elektřiny.


 
 
Mechanické i ruční výkopové práce - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Mechanické i ruční výkopové práce
 
 
 
Přesné provedení dle projektu - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Přesné provedení dle projektu

 
 
 
Rychlé zhotovení - SVOBODA zemní a stavební práce
 

Rychlé zhotovení
 
 
 
 


 

Hloubení inženýrských pro rodinné domy i developerské projekty

 

Rozvody inženýrských sítí provádíme pro zasíťování stavebních pozemků developerských projektů, infrastrukturu veřejné správy i pro soukromé vedení inženýrských sítí od hranice pozemku k nemovitostem. Kromě inženýrských sítí provádíme také zhotovení základové desky.

Realizujeme inženýrské sítě pro:
  • stavební pozemky
  • infrastrukturu veřejné správy
  • developerské projekty

Před samotnými výkopovými pracemi je nutné zajistit vytýčení inženýrské sítě podle určení projektantů. Následně provedeme výkopové práce za pomocí bagrování. V místech s vysokým rizikem porušení rozvodů a jejich křížení realizujeme výkopové práce manuálně.

Po vybudování výkopů je provedeno položení rozvodů a napojení na inženýrské sítě na hranici pozemku. Zapojení plynové či vodovodní přípojky provádí vždy odborné firmy se zaměřením voda, plyn, elektro. Konečnou fází realizace inženýrské sítě je zásyp výkopu a pečlivé značení trasy a uložení všech rozvodů.

Zašlete nám nezávaznou poptávku a zjistěte cenu výkopových prací

Přejete si znát cenu za metr výkopů inženýrských sítí? Rádi byste věděli, kolik stojí výkop a zemní práce všech rozvodů? Neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 321 021 734, ať se co nejdříve dozvíte cenu výkopových prací. Inženýrské sítě budujeme v okresech Mladá Boleslav, Jičín a v jejich okolí. Naše společnost sídlí ve městě Dolní Bousov nedaleko Mnichova Hradiště.